پرینت

شرکت الوا صنعت

شرکت الوا صنعت در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردیده و در شاخه­های مختلف صنعتی، تولیدی و بازرگانی فعالیت دارد.
تیم فنی مهندسی شرکت الوا صنعت از سال ۱۳۸۲ در زمینه تجهیزات پزشکی "پوست" آغاز به کار نموده و تاکنون تجربیات فراوانی به دست آورده است.
از آن­جا که جامعه پزشکان با مشکلات متعددی در عرصه خرید، استفاده، نگهداری، تعمیر و حتی فروش و دستگاه­های خود مواجه بودند لذا بر آن آمدیم تا با طراحی و به روز رسانی این سایت خدمت کوچکی به جامعه پزشکان پوست کرده باشیم.
برخی از این مشکلات عبارتند از:
  • عدم وجود مکانی مناسب جهت فروش دستگاه­ها.
  • دستگاه­های مشابه بدون هیچ­گونه کارشناسی و با قیمت­های بسیار متفاوت به فروش می­ رسند؛ که سعی ما بر آن است تا با استفاده از این سایت قیمت دستگاه­های را یکسان و یا متعادل کنیم.
  • تعمیرات دستگاه ها معضل دیگری است که برخی افراد با سوء استفاده از اعتماد پزشکان و هرینه­های نامتعارف بر آن­ها تحمیل می نمایند.
  • بسیاری از دستگاه­­ها در ایران قابل تعمیر است و حال آن­که برخی از شرکت­ها به جای تعمیر به تعویض قطعات پرداخته، و آن­ها را غیر قابل تعمیر می­دانند؛ و سرمایه­های فراوانی را به علت عدم آگاهی از دست می دهند.
  • مشکل دیگری که با آن مواجه هستیم عدم اطلاع از استفاده و نگهداری صحیح از دستگاه­ ها است، و امیدواریم جزوات آموزشی و فیلم­های آموزشی موجود در سایت راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشد.
منتظر پیشنهادات و نقدهای شما بزرگواران هستیم.

باتشکر
گروه صنعتی الوا
© 2015 ELVAMED, All Rights Reserved. Design By DayTelecom